kontakt-logo-ck-jana

HISTORIE A PROČ CESTOVAT S CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ JANA?

Působíme v oblasti cestovního ruchu 29 let. Za tuto dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností.                                                                                  Jsme rodinná firma a tomu co děláme věnujeme hodně úsilí, protože nás to baví.

Začínali jsme pořízením prvního autobusu a zajišťováním přepravy osob na různé výlety a zájezdy v tuzemsku. Pak přibyl další vůz a další vůz, autobusová doprava se rozvíjela ve větší míře. Poté se zrodila myšlenka, vzhledem k poptávce, zkusit pořádat vlastní zájezdy. Naše první cesty do zahraničí vedly do Španělska, oblasti Costa Brava, pak do Itálie a i do daleké Kalábrie. Nakonec nám učarovalo Chorvatsko, které je již několik let naší TOP destinací. 

Pohodlné a příjemné cestování vždy zajišťujeme vlastními autobusy. Vozový park omlazujeme a různě dle okolností rozšiřujeme.

Pořádáme vlastní zájezdy kompletně. Ubytování, stravování, dopravu a ost.služby.

Populární jsou naše zájezdy pro organizované skupiny osob s cvičením, ozdravné pobyty u moře, pobyty pro rodiče s dětmi či sportovní kolektivy.

Odlišujeme se od konkurence, jsme jiní. Dovolená má být klidná, pohodová a plná zážitků. Preferujeme individuální přístup ke každému klientovi, prioritou je spokojený zákazník. Aktivně se podílíme na prima prožité dovolené s naší CK.

Stabilita naší CK je prokázána velmi stálou a silnou klientelou.

 Jana Vaňková a kolektiv CK